Електротехник КИП- Пазарджик

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилни ят човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, немска производствена компания за дообработка на отливки от алуминий и цинк, търсим да назначим опитен и отговорен кандидат за позицията:

Електротехник КИП

Отговорности:
Контролира правилното функциониране на електрически­те мрежи и инсталации;
Извършва всички видове ремонтни дейности по електричес­ката инсталация и електрониката;
Извършва ремонти по апаратурата, уреди и табла с ел. инструменти;
Отчита вложените резервни части и материали;
Води техническа документация за аварийните ремонти, дневници;
Планува годишните ремонти по ел. мрежи и апарати.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Въвеждащо обучение и професионално развитие;
Покриват се транспортни разходи или настаняване.

Изисквания:
Техническо образование - електротехника или електрообзавеждане;
Умение за разчитане и боравене с електрическите схеми на машините и съоръженията;
Професионален опит – мин. 5 година по специалността;
Минимум четвърта квалификационна група по електробезопасност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.201

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК