Ръководител - проектантски отдел

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, специализиран в проектирането и производството на ел. инсталации за къщи или жилищни сгради, търсим да назначим мотивиран и отговорен специалист на позиция:

Основни отговорности:
Постоянна връзка и дистанционна работа с проектантското бюро във Франция;
Eжедневен брифинг по различните проекти /на френски език/;
Oбмяна на информация за всеки проект, за нуждите на клиентите и за спецификата на проектите;
Ръководство на млад и амбициозен екип от 3-4 служители, тяхното обучение, и професионално развитие;
Разпределяне на проектите между служителите, проверка и контрол на тяхната работа, на производствените доситета, на чертежите и т. н.
Компанията предлага:
Постоянен трудов договор;
Атракривно възнаграждение;
Работа с млад и амбициозен екип;
Възможност за бързо развитие на кариерата;
Редовни командировки във Франция;
8 часов работен ден /от понеделник до петък/;
Офис на комуникативна локация в центъра на Стара Загора;
Обучение по спецификите на френските ел.инсталации

Изисквания към кандидатите:
Владеене на френски език /писмен и говорим/ е задължително;
Компютърна грамотност /Еxcel, Autocad , Skype, email/;
Старание и внимание към ежедневните задачи;
Познания в строителството или строително образование са предимство.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

10.06.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК