Самолетен товарач - Летище София

Нашият клиент Swissport Bulgaria е компания, фокусирана върху предоставянето на услуги по наземно обслужване, включително обслужване на пътници, обслужване в салоните на летището, перонно обслужване, услуги по размразяване и зареждане на самолети с гориво на територията на Летище София.

Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси да назначи:

Самолетен товарач за Летище София

Основни отговорности:
Товарене, разтоварване и сортиране на багажи;
Разчитане, анализиране и прилагане на багажни етикети;
Управление на цялата самолетообслужваща техника и друга подвижна техника;
Проверка и подготовка за работа на транспортна лента, електро и мотокари, контейнери, специални колички за превоз на багажите и др.;
Следи за покриване на изискванията за затоварване в количките – тегло, брой, размери, позициониране на багажите;

Изисквания към кандидатите:
Свидетелство за управление на МПС – В категория;
Чисто съдебно досие;
Готовност за работа по график, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);
Устойчивост при работа в различни ситуации;
Работа в екип и добри комуникативни умения;
Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия;

Предложение:
Атрактивно основно възнаграждение;
Прозрачна бонусна схема, обвързана с личното представяне;
Гъвкаво работно време;
Ваучери за храна;
Карта за градски транспорт;
Възможност за кариерно развитие;

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете Ваша актуална автобиография /CV/ със снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

02.02.2023

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК