Електротехници за Република Ирландия

Описание

Електротехници
За Република Ирландия -
Квалифицирани Електротехници за изгражадене на ел.инстлации в модулни системи, които съдържат разпределителни устройства за средно или ниско напрежение

Изиквания

Говорим английски език ниво В1 и повече,
Документ за квалификация,
Опит – минимум 2 години,
Шофьорска книжка – предимство.

Задължения

Да чете чертежи,
Аранжиране на кабелни скари,
Полагане на кабел канали и кабелиране,
Монтаж на разпределителни табла,
Етикетиране на кабелите според изискванията,
Инсталиране и окабеляване и монтаж на лампи и контакти.

Предлага се:

Постоянен Ирландски трудов договор;
Платен годишен отпуск 20 дни в годината плюс 8 дни национални празници
Работно време минимум 40 часа седмично, възможност за овъртайм
Заплащане до 39-тия час 14,00 - 15,00 Евро на час, брутно вънаграждение, овъртайм 21 – 22,50 евро на час;
Може да бъде осигурена квартира – самостоятелна обзаведена стая в споделена къща, 75-80 евро на седмица с включени консумативи и високо скоростен интернет. Ползване на напълно обзаведана кухня, пералня, миялна и сушилня машина.
Настаняване веднага.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 4390 до 4700 лева на месец

Категория:

Инфраструктура

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. , Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

23.03.2023