Инженер-Инвеститорски контрол

За един от нашите клиенти, водеща компания в областта на Жилищното строителство търсим да назначим Инженер-Инвеститорски контрол.

Задължения и отговорности:

-Планира, организира, работи, контролира и отговаря за изготвяне на проектите с цел оптимизация на разходната част, изчистване на всички детайли и избор на материали, с които ще се изпълнява

-Вземане на активно участие при изготвяне на проектите с цел оптимизация на разходната част, изчистване на всички детайли и избор на материали, с които ще се изпълнява.

-Вземане на активно участие при изготвяне и подписване на договори с изпълнители съвместно с юрист.

-Изготвяне на планирано КСС по видове приложения (по образец) и предаване.

-Изготвяне на обобщен бюджет за всеки един обект и предаване.

-Изискване на оферти по отделните видове СМР, представяне в сравнителни таблици с пълни анализи и препоръки за оптимизация.

-Осъществяване на контрол за качество, спазване на срокове, детайлизиране при отчитане работата на всеки изпълнител на обекта.

-Организация по изграждане и управление на временно строителство, включително узаконяването на същото (в т.ч. табела по ЗБУТ, зачистване на терен, огради, охрана и др.).

-Организиране, съблюдаване и водене на изрядна документална част от проектиране до въвеждане на обекта в експлоатация.

Изисквания за позицията:

- Образование – Строителен инженер;

- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;

- Познаване на ЗУТ, наредби и правилници в строителството;

- Висока отговорност, дисциплина и конфиденциалност;

- Комуникативност и работа в екип;

- Компютърни умения - MS Office, AutoCAD и друг специализиран софтуер;

- Опит в ценообразуването, линейни календарни графици и количествени;

- Владеене на английски език ще се счита за предимство;

- Опит на подобна позиция е предимство;

Компанията предлага:

- Трудов договор ;

- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;

- Дългосрочна заетост;

- Участие в амбициозни и мащабни проекти;

- Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;

- Много добро заплащане според опита, обвързано с постигнатите резултати.

Ако отговаряте на изискванията, моля, изпратете автобиографията си за незабавно разглеждане. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта № 1814 от 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

16.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК