Специалист ПТО

За един от нашите клиенти, водеща компания в областта на Жилищното строителство търсим да назначим Специалист ПТО.

Задължения и отговорности:

- Планира, организира, работи, контролира и отговаря за изготвяне на проектите с цел оптимизация на разходната част, изчистване на всички детайли и избор на материали, с които ще се изпълнява;
-Изготвяне на планирано КСС и бюджет по видове приложения и предаване до 2 месеца след разрешение за строеж;
-Изискване и събиране на оферти по отделните видове СМР, представяне в сравнителни таблици с пълни анализи и препоръки за оптимизация;
-Осъществяване на контрол за качество, спазване на срокове, детайлизиране при отчитане на работа на всеки изпълнител на обекта;
-Организиране, съблюдаване и водене на изрядна документална част от проектиране до въвеждане на обекта в експлоатация, снабдяване със съответните книжа и разрешителни, изпращане на уведомления до институции и експлоатационни дружества, когато е необходимо (в т.ч. общини, ВиК, EVN, други експлоатационни дружества, АГКК, данъчна служба, надзорни дружества и др.), съвместно с юрист.
-Създава и контролира графика за осъществяването на проекта;
-Изготвя АКТ обр., поръчки на материали и проследяване на влагането им;
-Консултиране и комуникация с клиенти, доставчици и инвеститори;
-Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади.

Изисквания за позицията:

- Висше техническо образование в строителния сектор или завършен строителен техникум;
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
- Компютърна грамотност - Microsoft Office, Auto CAD, MS Project и други;
- Професионален начин на комуникация и работа в екип;
- Способност за ефективна работа в динамична среда, планиране, определяне на приоритети и спазване на срокове;
- Познание на нормативните актове, регламентиращи строителната дейност;
- Проактивност, лоялност и силни лидерски умения;
- Познаване на строителния процес като технология, детайли, конструктивни решения и планиране на процеса;
- Опит на подобна позиция в строителството ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка категория В ще се счита за предимство;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

- Трудов договор;
- Стандартно работно време;
- Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;
- Дългосрочна възможност за кариера и сигурност на работното място;
- Участие в амбициозни и мащабни проекти;
- Работа в развиваща се компания, поставяща си високи стандарти.
- Много добро заплащане според опита, обвързано с постигнатите резултати.

Ако отговаряте на изискванията, моля, изпратете автобиографията си за незабавно разглеждане. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта № 1814 от 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

16.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК