ВИК Монтажник

За един от нашите клиенти, водеща компания в областта на Жилищното строителство търсим да назначим ВИК монтажник.

Изисквания за позицията:

-Подходящо образование

-Трудов стаж в областта минимум 3 години

-Професионализъм и изградени трудови навици

-Динамична и мотивирана личност

-Шофьорска книжка кат. Б

-Работа в екип

Задължения и отговорности:

- Участва в изпълнението, ремонта и поддържането на водопроводни и канализационни инсталации.
- Извършва подготвителни работи за ремонт на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации.
- Изпълнява ремонтни работи на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации.
- Ремонтира и подменя канализационни тръби, почиства и укрепва шахти.
- Изпълнява и други задължения, възложени от техническия ръководител на строителсния обект, свързани с работата му.

Компанията предлага:

-Трудов договор

-Добро възнаграждение

-Постоянна и сигурна работа

-Възможност за професионално и кариерно развитие

Необходими документи: -Автобиография (CV) с актуална снимка -Копие на дипломa за завършено образование и документи за придобити квалификации

Ако отговаряте на изискванията, моля, изпратете автобиографията си за незабавно разглеждане. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта № 1814 от 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

16.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК