Инженер Поддръжка – Машинен инженер

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на нашия клиент, „Олива“ АД, лидер в областта на търговията със зърно, търговия и преработка на маслодайни култури, търсим да назначим:

Основни задължения:

• Отговаря за изправността на машините и съоръженията и тяхното ефективно използване.
• Ръководи, координира и контролира дейността по осигуряване на правилната експлоатация и надеждна работа на оборудването.
• Организира постоянен контрол за правилната експлоатация на машините и съоръженията и тяхната обезопасеност при работа.
• Участва при приемането на проектите за реконструкция и модернизация на оборудването и при пускането в експлоатация на новодоставени машини и съоръжения.
• Утвърждава и организира заявките за доставка на възли, детайли, резервни части и консумативи, осигуряващи нормална работа на оборудването.
• Отговаря за отчетността на извършваните и предстоящи ремонти по машини и съоръжения на територията на завода.
• Ръководи и контролира ежедневната поддръжка на машини и съоръжения.
• Анализира степента на натоварване на машините.
• Анализира причините за възникнали аварии с машини и съоръжения и прави предложения за тяхното отстраняване и предотвратяване.
• Осигурява спазването на правилата за охрана на труда и безопасна работа при ремонта на оборудването.
• Контролира дейността и координацията на работа на звената, извършващи ремонтна дейност по машините и съоръженията.

Изисквания към длъжността:

• Висше техническо образование;
• 3 години професионален опит и трудов стаж на подобна позиция;
• Отлични познания в областта на приложния софтуер (AutoCAD - или сходен продукт, Microsoft Office);
• Работа с конструктивна документация и познаване на действащите стандарти и номенклатури за крепежи, масла, греси, лагери и др., използвани по всички видове съоръжения и машини;
• Аналитично мислене, организираност, прецизност;
• Умение за работа в екип и комуникативност;
• Ползване на английски език;

Компанията предлага:

• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип и отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Осигурен служебен транспорт до работното място;
• Стандартно работно време – редовна смяна;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки;

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

23.11.2022

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК