Помощник Пчелар (без опит)

Ние сме Bulgarian Honey Company. Пчеларството е наш семеен занаят от 1920 година, който се предава през пет поколения до наши дни. През 2019 година превърнахме този семеен занаят в бизнес с първокачествен, международно признат бранд. За повече информация - bghopney.co

Търсим помощник пчелар от района на гр. Карлово за пчелина ни в с. Соколица на почасова сезонна работа с гъвкаво работно време на не пълен работен ден. Най-големият обем работа е през пролетта и лятото (Април - Август), като работните дни в този период варират от 2 до 5 на седмица. През есента и зимата имаме основно подготвителна работа при предварителна уговорка за работните дни. Предишен опит в сферата на пчеларството не се изисква но е плюс. Работата е перфектна за любители пчелари които искат да се учат и да развиват свой пчелин, както и за хора с друга работа на непълен работен ден.

Предлагаме конкурентно заплащане, обучение и споделяне на знания натрупани повече от век, помощ с реализирането на собствена продукция на достойни цени и разрастване на собствената дейност.

Отговорности:
- Асистиране на старши пчелар при всички работни дейности свързани с отглеждането на пчелни семейства и добива на пчелни продукти
- Леки ремонтни дейности по поддръжка на кошерите и инвентара - боядисване, опъване на тел на нови рамки и т.н.
- При нужда транспортиране на инвентар и/или продукция

Изисквания:
- Интерес, страст и любов към пчеларският занаят
- Да притежава валидна шофьорска книжка
- Вдигане на тегло до 25 кг

За повече информация: 0885251737

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Карлово

Дата:

20.05.2024

Организация:

Bulgarian Honey Company

Повече информация за Bulgarian Honey Company може да получите ТУК