Инженер силова електроника

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, голяма производствена компания, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Твоите работните задължения ще включват:
Разработването на продукти и модифицирането на вече налични такива
Извършване на технически тествания
Пускане в производство
Активно участие в международни проекти и работни групи

Успешният кандидат притежава:
Подходящo висше образование с техническа насоченост
Опит на сходна позиция в областта на електрониката
Практически умения в развойната дейност
Добро ниво на английски език

Защо да кандидатстваш за тази позиция?
Възможност за дългосрочна работа и развитие в международна компания
Възможност за натрупване и развитие на умения за преговори в международна среда
Много добро възнаграждение
Допълнителен социален пакет

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда. За един от нашите клиенти, голяма производствена компания, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция: Инженер силова електроника Твоите работните задължения ще включват: Разработването на продукти и модифицирането на вече налични такива Извършване на технически тествания Пускане в производство Активно участие в международни проекти и работни групи Успешният кандидат притежава: Подходящo висше образование с техническа насоченост Опит на сходна позиция в областта на електрониката Практически умения в развойната дейност Добро ниво на английски език Защо да кандидатстваш за тази позиция? Възможност за дългосрочна работа и развитие в международна компания Възможност за натрупване и развитие на умения за преговори в международна среда Много добро възнаграждение Допълнителен социален пакет В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати. Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 4000 до 4500 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

08.11.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК