Електромонтьори

За наш партньор – компания, която предлага различни услуги свързани с монтажна дейност: експертен монтаж, демонтаж и транспортиране на кулокранове - търсим Електромонтьори и Монтьори с правоспособност за заварчик

Изисквания и отговорности:

- Завършено образование със специалност: ел. монтьор, ел. техник или монтьор на машини и оборудване;

- Участие в ремонтите и настройките на съоръженията;

- Участие в монтажа/демонтажа на кулокрановете.

В замяна ще получите:

- Работа на стандартно работно време;
- Обучение;
- Удобна локация на работното място.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Специалисти - електротехници

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

28.03.2023

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК