Сервизен Инженер - инсталации за обработка и измерване параметрите на води

АКВАКОМ ЕЛЕКТРОНИКС ЕООД работи за постигане на комплексни, надеждни и иновативни решения за пречистване и анализ на отпадна, технологична и питейна вода. Сътрудничим си с много от световноизвестните компании в тази област. Доброто ни позициониране на пазара се дължи на нашите страхотни и енергични служители и на превъзходните им умения и знания за разрешаване на различни проблеми, свързани с качеството на водата при клиентите ни; на задълбочените ни познания за клиентските приложения, развитието на продуктите, производството, маркетинга, продажбите, обслужването и тясното ни сътрудничество с клиентите. Наши клиенти са общинските дружества за водоснабдяване и канализация и дружества от всички браншове на промишлеността.
За отдела ни „Сервизна дейност” за работа с приложения на място, за лабораторни анализи и обработка и за стимулиране на по-нататъшния ни растеж на българския пазар търсим опитен и талантлив

Сервизен инженер - инсталации за обработка и измерване параметрите на води

Вашите задачи:
• да извършвате всички дейности по сервизното обслужване, включително посещения при клиентите и контакти по телефона на територията на цялата страна (България).
• да инсталирате, настройвате и пускате в експлоатация системи за пречистване и измерване на водите.
• да разрешавате софтуерни и хардуерни проблеми в контролери, датчици и системи за пречистване на водите.
• да поддържате и да изграждате отлични взаимоотношения с клиентите.
• да поддържате досиета за работата с клиентите, да следите за развитието на прогнозите и отчетността.
• да събирате и да докладвате информация за всички дейности на конкурентите при посетените клиенти, както и информация за нуждите на клиентите.

• Пътуванията са чести и понякога са свързани с нощувки на територията на цялата страна.

Вашият профил
• висше или средно образование по инженерни науки (за предпочитане - електроника, автоматизация, химия и/или пречистване на води).
• желателно е 3 години съответен сервизен опит при работа с подобни продукти.
• перфектен български език, добри познания и възможност за разбиране на техническа документация на английски език.
• новаторски способности, ориентирани към резултатите, с добри аналитични умения.
• доказани постижения в областта на добрите връзки с клиентите.
• способност за отлични взаимоотношения с хора и работа в екип.
• способност за едновременно изпълнение на няколко задачи и оптимална комбинативна работа.
• желателно е способност за реализиране на продажби.
• способност за разрешаване на софтуерни и хардуерни проблеми при контролери и датчици.
• възможност и желание за пътувания (шофьорска книжка категория В).

Ние ви предлагаме:
• Работа в чудесен екип в областта на развитието, продажбите и поддръжката при пречистването на водите.
• развитие на управленски и личностни умения. Отлична възможност за растеж.
• възможност за обучение и личностно развитие в динамичен български и международен екип.
• конкурентно възнаграждение и различни придобивки, включително служебна кола, компютър, премии за постигнати резултати, премии за реализиран оборот.

Ако тази възможност ви интересува, моля изпратете ни вашата молба, придружена с автобиография и мотивационно писмо на Български език.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Специални умения:
-Отдаденост на работата; -Лоялност; -Честност и човешко отношение към другите; -Комбинативност и Правилно разпределяне на приоритетите.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3700 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Дико Илиев 2, вход 3, ап.42, 3000 Враца, България

Дата:

03.12.2022

Организация:

AquaCom electronics Ltd

Повече информация за AquaCom electronics Ltd може да получите ТУК