Експерт - инженеринг

Търсите възможност за професионално и длъжностно развитие. Искате таланта и уменията ви, да бъдат признати. Желаете да смените работната обстановка . Това сте Вие? – Имате място в нашия екип.
Ние сме създали работна среда, за която търсим идеалното попълнение. Ето какво предлага тя:
- Работа за утвърдена компания и стабилна работна среда;
- Добро възнаграждение, трудов договор и коректни трудови отношения;
- Сплотен колектив от професионалисти, готови да окажат съдействие и подкрепа в работния процес по всяко време;
- Съвременен комфортен офис на чудесно комуникативно място;
- Атрактивни поощрения за най-големите национални празници, обвързани с личната активност;
- Приятна атмосфера на работното място, кухня с всички екстри, топли напитки и минерална вода;
- Фиксирано работно време от 8:00 до 17:00 без извънреден труд, с обедна почивка от 12 до 13 часа;
- Ваучери за храна;
- При отлично справяне с поставените задачи са предвидени парични бонуси, както и почивки в Еленския балкан;
- При необходимост оказване на съдействие за намиране на квартира;
- Възможност за участие във вътрешните обучения, съгласно плана за квалификация;
Изисквания за длъжността:
- Висше или средно техническо образование;
- Добра комуникативност, умения за работа в екип, лоялност и енергичност;
- Отговорност и организираност при изпълнение на длъжностните задължения;
- Добра компютърна грамотност;
- Служителят да е любезен и усмихнат събеседник в разговори и срещи с клиенти;
- Желание за дългосрочна работа;
- Владеене на английски език;
- Бързо реагиране при екстремни ситуации и решаване на задачи;
- Способност да вижда проблемите и да предлага решения за тях;
- Опита на подобна позиция е предимство;
Основни задължения на позицията:
- Oтчитат и анализират работата на организацията, графики, отчети, доклади, ръководства и длъжностни характеристики

Заплата от 800 до 1500 BGN (Бруто).

Кандидата трябва да бъде до 30 години и при одобрение ще бъде назначен по програма „НОВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА МЛАДЕЖКА ЗАЕТОСТ “.
„ВОДСТРОЙ ВТ“АД е утвърден лидер в строителството и хидроинженерството с многогодишен опит и традиции в бранша. Фирмата се развива успешно, благодарение на бързото и коректно обслужване на клиентите и високото качество на услугите си. Заради лоялността към клиентите и служителите си, фирмата изгражда имидж на предпочитан партньор и работодател.
Ако считате, че сте подходящият за нас кандидат, то можете да изпратите: Автобиография по модел на EUROPASS, актуална снимка, проекти и материали по които сте работили (ако има такива) и мотивационно писмо. За допълнителни въпроси е-маил: vodstroyvt@gmail.com, GSM: 0883494482
Кандидатурата Ви ще бъде разгледана от нашето ръководство и при одобрение, ще се свържем с вас за интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1500 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

16.01.2023

Организация:

Водстрой ВТ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Водстрой ВТ АД може да получите ТУК