ТЕХНИЧЕСКИ КОНСУЛТАНТ търговски отдел

Ние сме "Ви Джи Еф"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:
- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие;
- Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място, за позицията ТЕХНИЧЕСКИ КОНСУЛТАНТ търговски отдел в направление Инфраструктура

Основните отговорности, предвидени за позицията, са:
- Активна ежедневна работа с клиенти и партньори на компанията, с цел реализиране продуктите и услугите, предлагани от същата;
- Отлично познаване в детайли на системите предлагани от компанията, в това число технически спецификации, сертификати и инструкции за полагане; съдействие при актуализации на същите;
- Съдейства на колегите от екипа при анализиране и събиране на информация за пазара; при разработването и изготвянето на рекламни стратегии и материали, новини и други;
- Коректно водене на документацията, съпътстваща търговската дейност;
- Ежедневна работа с фирмени бази данни и ERP софтуер.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
- Завършено висше строително образование;
- Опит на подобна позиция ще се смята за предимство;
- Много добра компютърна грамотност;
- Добър писмен и говорим английски език;
- Комуникативност и презентационни умения.

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
- Работа по актуални и интересни проекти в областта на строителството;
- Работа в амбициозен екип от професионалисти и разнообразни работни задачи;
- Комуникативно работно място и модерен офис – разполагаме с фирмена библиотека и фитнес в офиса;
- Регулярни фирмени обучения;
- Постоянен трудов договор и изцяло открити и взаимоотоншения;
- Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност да се развивате като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115

Дата:

06.03.2024

Организация:

ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК