Работник поливни системи

Описание

Описание и изисквания:
Търсим да назначим работник за изграждането на поливни системи.
• Предлагаме Ви длъжност свързана с изграждане и поддръжка на поливни системи и зелени площи.
• Трудов договор и осигуровки
• Допълнителни бонуси към заплатата

Нашата фирма има три градински центъра в гр.София. Ние изграждаме и поддържаме поливни системи и зелени площи в цяла София, което предразполага за организационно локализиране на поддръжките и работа под график в сходни близки райони. Разполагаме със съвременна техника и машини спомагащи изграждането на поливнивни системи и озеленителния процес, което значително олеснява изграждането и поддържането им.

Основни задачи:
• Цялостната реализация и участие във всички процеси съпътстващи изграждането и поддръжката на поливни системи и зелени площи.
• Поддръжка на поливни системи, градини, работа с клиенти и консултирането им относно поливните системи.
• Осъществяване на поливни системи.
• Организация и реализиране на работните процеси;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в реализацията и поддръжката наполивни системи.
• Шофьорска книжка - категория Б - задължителна / категория С - предимство

Лице за контакт: Иван Илиев – 0886 44 19 55
адрес за интервю: гр. София, в района на 4-км и Плиска, ул. Акад. Георги Бончев №3, срещу блок 24 на БАН

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1450 до 1800 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.03.2024

Организация:

ТОТАЛ ЕЛ СИ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТОТАЛ ЕЛ СИ ЕООД може да получите ТУК