РАБОТНИЦИ НИСКО СТРОИТЕЛСТВО В СФЕРАТА НА ОЗЕЛЕНЯВАНЕТО

Ние сме "Ви Джи Еф Инженеринг"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:

- Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие;
- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободни работни места, за позицията

Задачите и отговорностите, предвидени за позицията:

- Изпълнение на строителни дейности на територията на страната, свързани с:
. Изграждане на габионни стени и съоръжения.
. Оформяне на терени - вертикална планировка, полагане на материали за ерозионен контрол.
. Изграждане на дренажи, поставяне на отводнителни канали.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:

- Предишен опит в подобни СМР дейности ще се смята за предимство;
- Технически умения и желание за работа;
- Точност и коректност;
- Комуникативна и неконфликтна личност;
- Възможност за командировки в страната.

Освен възможност за професионална реализация, от нас ще получите:

- Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Работно облекло и оборудване, необходимо за изпълнение на СМР дейностите;
- Динамична работа и разнообразни ежедневни задачи;
- Фирмени обучения.

Ако имате нужда от промяна и в нашата обява виждате възможност за реализация, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София бул. "Проф. Цветан Лазаров" 115

Дата:

15.09.2023

Организация:

"Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД

Повече информация за "Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД може да получите ТУК