ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Ние сме "Ви Джи Еф Инженеринг"! Фирма с над 25-години опит на едни от знаковите за България строителни обекти в инфраструктурното и високо строителство. Благодарение на този опит изградихме екип от специалисти, собствено ноу-хау и въведохме модерни строителни решения за:

- Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
- Хидроизолационни и покривни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
- Интегрирани соларни системи за плоски и скатни покриви;
- Ландшафтно проектиране, озеленяване и земеделие.

Във връзка с необходимост на екипа, обявяваме свободно работно място, за позицията ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ направление Инфраструктура

Основни отговорности, предвидени за позицията, са:
• Организиране, ръководене и контролиране изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество;
• Наблюдение и контрол върху работа на подизпълнители;
• Комуникация с Възложителя за осигуряване на обезпечеността на обекта;
• Проследяване и актуализиране на план и график за работа;
• Подготовка на ежедневни отчети на база изпълнено от подизпълнителя и седмично предаване на количества към ПТО за проследяване разходна норма;

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:
• Завършено висше техническо образование;
• Опит като технически ръководител - минимум 2 години;
• Опит във взаимоотношенията със строители, проектанти и надзорници ще се смята за предимство;
• Английски език на работно ниво ще се смята за предимство;
• Добра комуникативност, отговорност, постоянство и коректност;
• Валидна шофьорска книжка и възможност за продължителни командировки в страната.

Освен възможност за професионална реализация и подкрепа, от нас ще получите:
• Работа в амбициозен екип по интересни проекти;
• Регулярни фирмени обучения;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
• Допълнителен пакет социални придобивки;
• Осигурен служебен автомобил, телефон, лаптоп и работно облекло.

Ако имате необходимост от промяна и/или търсите нови предизвикателства, и в нашата обява виждате възможност да се развивате, като специалист, изпратете ни Вашата професионална автобиография.

Ще се свържем с кандидатите, които отговарят, на посочените от нас критерии.

Всички кандидатурите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София бул. "Проф. Цветан Лазаров" 115

Дата:

22.05.2023

Организация:

"Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД

Повече информация за "Ви Джи Еф Инженеринг" ЕООД може да получите ТУК