ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

Изграждане на индустиални електроцентрали от възобновяеми енергийни източници

Описание

Електроинженер/ ВЕИ специалист

Отговорности:

Оценява техническата изпълнимост на проектите (свързване с мрежата, капацитет и т.н.);

Подпомага управлението на екипите на терен и изпълнението на проектните задачи;

Предоставя техническа подкрепа на екипите на терен и гарантира гладкото протичане на ежедневните дейности;

Съдейства за управлението на качеството и напредъка на проектите според заложения план;

Информира мениджмънта за напредъка по проектите;

Интензивни пътувания до местата на проектите в България.

Ние предлагаме:

Европейско заплащане;

Възможност за развитие;

Изисквания и необходими умения:

· Електроинженер/ Енергетик: магистър;

· Добри познания в проектиране на електроцентрали от ВЕИ и системи за съхранение на енергия;

· Добри компютърни умения - Autocad, софтуери за дизайн ан ФЕЦ, софтуери за проектиране на ФЕЦ;

· Шофьорска книжка кат. Б с готовност за пътувания в страната и чужбина.

· Образование: Електротехнически Факултет, специалности- Електротехника, Електроенергетика и електрообзавеждане, Електрическа енергия от възобновяеми източници на енергия.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Пъстър свят 11А

Дата:

11.03.2023

Организация:

Еко пауър 2009

Детайли за организацията:

Повече информация за Еко пауър 2009 може да получите ТУК