Строителен инженер – продажби и офериране

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

За международна компания, лидер в проектирането и изграждането на фасади и облицовки, търсим специалист на позиция:

Отговорности:

• Проучване на пазарите, търсене на нови клиенти и установяване на първоначален контакт с потенциални инвеститори.
• Представлява компанията в комуникацията с инвеститори, производители, проектанти и подизпълнители по въпросите свързани с предлаганите продукти и последващите търговски отношения;
• Води записки и доклади от посещенията при клиентите, нужни за последваща оферта към инвеститора.
• Извършване на калкулации и изготвяне на необходимата документация свързана с оферирането на различните фасадни системи и решения;
• Координация с останалите отдели, във връзка с изготвянето на предложение и последващото изпълнение на договора.

Компанията предлага:

• Трудов договор – пълни осигурвки;
• Конкурентно възнаграждение с допълнителни бонус и извършени продажби;
• Гъвкаво работно време с възможност за работа от вкъщи;
• Социални придобивки;
• Работа в спокойна работна среда;
• Дългосрочност и сигурност в трудовите правоотношения;
• Работа в компания лидер в своята сфера;

Изисквания:

• Висше образование - Строителен инженер;
• Минимум 2 години опит сферата на строителството;
• Много добро владение на Английски език – писмено и устно;
• Умения за водене на делова кореспонденция;
• Внимание към детайла и умение за спазване на крайни срокове;
• Работа със строителни софтуерни продукти;
• Отговорност, лоялност и добри комуникационни умения;
• Шофьорска книжка – кат Б.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.03.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК