Инженер Автоматизация

Описание

Търсим Инженер Автоматизация.

Задължения:

• Планира, организира и контролира работата на машини и съоръжения с цел навременна, бърза и ефективна дейност по поддръжка на машини, съоръжения и друго оборудване.
• Осигурява наличност на необходимите резервни части и консумативи, съвместно с механиците на цехове, Енергетик, спец. КИП и А и Снабдител.
• Поръчва части към контрагенти според нуждите.
• Участва в проектирането и въвеждането в експлоатация на нови машини и съоръжения или други технически решения за повишаване на ефективността заедно с Мениджър производство, Инженер развитие и Главен механик.
• Организира и контролира състоянието на оборудването и дейността по поддръжката и ремонта на техническото оборудване.
• Проследява и анализира продължителността и причините за престой и аварии на машините.
• Контролира външни фирми, свързани с проектни или ремонтни дейности.
• Проследява протичането на производствените процеси и комуникира със служителите, използващи оборудването, с цел повишаване на ефективността и подобряване на условията на труд.
• Изпълнява допълнителни задачи от неговата компетенция, възложени му от Прекия ръководител, Бизнес Юнит Мениджър и Управител или възникнали в процеса на работа, в смисъла на дейността на отдела.

Изисквания:

• Образование: Висше техническо.
• Трудов стаж : 2 години предишен опит на подобна позиция.
• Познания по механика свързани с основните характеристики, устройството и действието на видовете индустриални машини и системи.
• Познания свързани с контролиране на техническото състояние на индустриалните машини и системи, енергийните съоръжения, технологичното оборудване и системите за управление.
• Познания за разчитане на монтажни чертежи, електрически схеми и спецификации.
• Познания за начините и средствата за измерване и отчитане на извършената работа.
• Познания относно нормативните документи свързани с длъжността.
• Познания за четене на електронни и пневматични схеми и чертежи на машини.
• Умения: Водене на преговори, разрешаване на проблеми, стриктност, прецизност, отговорност, аналитичност.
• Компютърна грамотност и технически умения: MS Office, CAD програми .
• Владеене на чужди езици: Английски език- ниво C1 по ЕЕР.
• Специализация и/или допълнителна квалификация: Шофьорска книжка

Какво можем да ви предложим:

• Да бъдеш част от страхотен екип, в който атмосферата е позитивна, амбициозна и мотивираща.
• Атрактивен пакет, адекватен на вашите усилия и постижения.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Шумен, Гр. Варна

Дата:

18.03.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК