Инженер дизайнер

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.
С награда за Най–иновативната компания в България, награда за Сделка на годината и награда за Експортьор на годината за завоювани нови пазари.
Ние сме бутикова инженерингова компания, която създава уникални иновативни решения с швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години. Защото вярват, че силата е в креативността на човешкия ум, а не в мащаба.

Във връзка с разширяване на дейността си Айгер Инженеринг, търси да назначи Инженер дизайнер.

Отговорности

Ежедневните ви дейности в отдел Инженеринг ще бъдат свързани с проектирането на високотехнологични и разнообразни машини за различни индустрии от световния пазар. Задачите ви ще бъдат в посока проектиране и разработване както на отделни части, така и на сложни, комплексни и движещи се възли и машини. Основният продукт, с който ще работите, е Solid Works. Бъдете сигурни, ще имате възможност да се докоснете и до много други софтуери, които са част от работата на инженерите в Айгер. Отдел Инженеринг на Айгер ще ви даде възможност да се докоснете до истинско R&D.
Инженерният ни екип се състои от над 40 инженери от различни области на машиностроенето. Станете част от професионалистите при нас и добавете в автобиографията си опит в голяма и структурирана организация.

Изисквания и необходими умения
• Висше техническо образование;
• Отлична компютърна грамотност;
• Аналитично мислене и желание за развитие;
• Мотивация за постигане на целите;
• Внимание към детайла;
• Владеене на програмата Solid Works;

Ние Ви предлагаме
• Интересна и предизвикателна работна среда с възможности за личностно и кариерно развитие;
• Възможност за работа по нестандартни проекти за клиенти от цял свят;
• Много добри условия на труд, атрактивно и конкурентно възнаграждение;

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Изпращайки автобиографията си, се съгласявам личните ми данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 6500 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

26.05.2023

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК