Софтуерни инженери

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания производител на нестандартно оборудване за клиенти от цял свят.
Ние работим с нагласата “ Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, кандидатствайте при нас.
Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения със световно качество и швейцарска прецизност. Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват, в силата и креативността на служителите, които работят при нас. С награда за Най – иновативната компания в България, награда за Сделка на Годината и Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Като Софтуерни инженери ще имате възможност да изпитате удоволствие от промишленото проектирането и инсталирането на различни софтуери, като работите с последните технологии в индустриалната автоматизация и роботика. Ежедневната Ви работа ще бъде свързана с програмиране на индустриални контролери и датчици, автоматизиране на различни процеси в линиите, които произвеждаме.
Отдел Инженеринг на Айгер, ще ви даде възможност да сте част от истинско R&D проектиране. Работата е силно практически ориентирана и включва актуални проекти в софтуерния екип на компанията, както и работа с мултинационални организации.
Процесите при нас са изключително интензивни и динамични.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ПОЗИЦИЯТА:

• Висше техническо образование - Автоматика, информационна и управляваща техника, Компютърни системи и технологии, Електротехника и Електрообзавеждане;

• Отлична компютърна грамотност;

• Опит в индустриалното проектиране и разработване на софтуер за машини. Подходящият кандидат има желание и хъс да се развивате в света на автоматизацията;

НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ:

• Интересна работна среда с възможности за личностно и кариерно развитие;

• Програмиране на PLC и HMI и работа с последните технологии в индустриалната автоматизация и роботиката;

• Практическа работа по актуални проекти в софтуерния екип на компанията;

• Конкурентно възнаграждение с редовно изплащане, гарантиращо спокойствие за Вас и Вашите семейства;

• Стандартно работно време- от понеделник до петък 8:30-17:30ч;

• Ваучери, фирмени партита и събития, добра локация в рамките на града;

• Подаръци са официални празници, семейни поводи и летни ваканции;

• Бонус при релокация и помощ при намиране на квартира за града ;

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”. Ако и Вие имате тази нагласа, заповядайте при нас. Очакваме Ви!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Айгер Инженеринг ООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.
Изпращайки автобиографията си, се съгласявам личните ми данни да бъдат обработвани от „Айгер Инженеринг“ ООД за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 4500 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул. Васил Левски 246, Пловдив 4003, Пловдив

Дата:

09.10.2023

Организация:

Айгер Инженеринг ООД

Повече информация за Айгер Инженеринг ООД може да получите ТУК