Инженер Продажби Оптични Комуникации

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – международна компания, специализирана на пазара на оптични компоненти и оборудване - търсим енергични и мотивирани хора за позицията Инженер Продажби Оптични Комуникации.

Задължения и отговорности:
• Проучва нови бизнес възможности в рамките на телеком оператори, центрове за данни,
радио/ТВ, индустриално и военно телекомуникационно оборудване и открива нови потенциални клиенти;
• Действа като основно лице за контакт между клиентите и компанията по търговски и технически въпроси;
• Управлява съществуващите отношения с настоящи клиенти и партньори;
• Проактивно продава различните продукти на компанията като оптични кабели и компоненти, модули за оптични влакна, уреди и аксесоари за измерване и почистване на оптични влакна и компоненти, пасивни компоненти, ODF-и, комуникационни решения за тежки условия ( harsh environment ) на околната среда;
• Ежедневна комуникация с клиентите и готовност за посещения на чуждестранни клиенти
регулярно;
• Подготвя оферти, документация за търгове- RFQ, RFP, предложения и решения зa клиентите;
• Управлява целия цикъл на продажбите и поддържа вътрешна връзка с екипите, така че да се постигне максимална клиентска удовлетвореност.

Изисквания към кандидатите:
• Бакалавърска или по-висока степен в областта на телекомуникациите, инженерството или
бизнеса;
• Опит в продажбите или на техническа позиция в областта на телекомуникационни компоненти и решения ще се счита за предимство;
• Добри междуличностни и презентационни умения;
• Високо ниво на лична мотивация и ентусиазъм;
• Способност за работа в екип, както и самостоятелно;
• Добри търговски и технически познания;
• Много добро владеене на английски и български език.

Нашият клиент предлага:
• Заетост на пълен работен ден на трудов договор;
• Стандартно работно време;
• Отлично възнаграждение;
• Приятелска и позитивна работна атмосфера;
• Удобна офис локация;
• Възможност за кариерно развитие в международна компания.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да
посочите референтен номер на обявата r_MA_SEFO).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

22.05.2023

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК