СПЕЦИАЛИСТ ПРОЕКТАНТ

Описание

За Нас...

Bulwork е първата агенция за подбор на технически и ИТ персонал в България с повече от 22 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

Наш клиент е...

Сигурна и стабилна консултантска компания, с богат набор от услуги в областта на енергетиката, отбраната, здравеопазването и киберсигурността. Независимо от размера на бизнеса на своите клиенти и сферата, в която оперират те, екипът на компанията винаги се стреми да бъде най-добрият в областта на консултирането, следвайки индивидуален подход към клиентите си.

На този етап компанията разширява своя проектантски екип в гр. София и ние от Bulwork им съдействаме да намерят мотивиран и отговорен служител за позиция:

Като Специалист Проектант вие ще имате следните отговорности:

- Извършване на предпроектно проучване за изграждане на системи за пожарна безопасност и системи за мониторинг;
- Първоначално заснемане на обекта, взимане на размери и обработка на получената информация;
- Изготвяне на предложение за разработване на проект, впоследствие и разработването на съответният проект вкл. и придружаващата документация;
- Осъществяване на авторски контрол при инсталиране на системите за пожарна безопасност и поддържане на изправна техническата документация.

Основни изисквания за позицията:

- Професионален опит като Проектант;
- Висше техническо образование (с предимство ще се разглеждат специалности в направленията: „Автоматика“, „Електротехника“, „Електроника“, „Индустриален Мениджмънт“ и „Телекомуникации“);
- Професионален опит с AutoCAD, отлично умения за използване на целия MS Office пакет и в частност MS Excel;
- Познания в сферата на компютърни мрежи и структурно окабеляване;
- Отлични комуникативни умения, мотивация и готовност за работа в динамична среда;
- Добро владеене на английски език за устна и писмена комуникация (B1 / B2 ниво).

Компанията може да Ви предложи:

- Отлично заплащане и интересни проекти!
- Допълнителни дни годишен отпуск;
- Индивидуална бонусна система на база вашето представяне;
- Служебен телефон;
- Въвеждащо обучение и съпътстващи допълнителни курсове / сертификация;
- Възможност за езиково обучение - напълно платено от компанията!
- Дългосрочен професионален ангажимент.

Ако тази професионална възможност ви е заинтригувала, моля не се колебайте да изпратите свое актуално CV на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите ни са абсолютно безплатни!

Булуърк Къмпани ООД - IT Recruitment Agency (лиценз No 2107 от 01.09.2016 изд. от МТСП).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

23.05.2023

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК