СПЕЦИАЛИСТ ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА И МОНТАЖ

Описание

За Нас:

Bulwork е първата агенция за подбор на технически и ИТ персонал в България с повече от 22 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

Нашият доверен клиент е...

Сигурна и стабилна компания, оперираща в областта на енергетиката, отбраната, здравеопазването и киберсигурността. Независимо от размера на бизнеса на своите клиенти и сферата, в която оперират те, екипът на компанията винаги се стреми да бъде най-добрия в областта, следвайки индивидуален подход към клиентите си. Техническият екип на компанията се разширява и ние от Bulwork им съдействаме да намерят мотивиран и отговорен служител за позиция:

Вие ще отговаряте за техническата изправност (включително поддръжка и монтаж) на системите за пожарна безопасност и известяване, изградената компютърна система за мониторинг посредством извършването на ежемесечни тестове, съобразени с националната и международната нормативна уредба в тази област и следване на най-добрите практики за работа с подобни системи.

Основни задължения за длъжността:

- Да реагирате на сигнали при възникнали проблеми;
- Отстраняване на възникналите проблеми;
- Извършване на необходимия монтаж, инсталиране, настройване и тестване на системите за пожарна безопасност и компютърната система за мониторинг;
- Координиране на работата ви с колеги от екипа;
- Поддържане на изправна и актуална техническата документация на системите за пожарна безопасност и известяване.

Изисквания:

- Висше техническо образование (с предимство са завършилите специалности „Автоматика“, „Електротехника“, „Електроника“ и „Телекомуникации“);
- Мотивация и способност за работа в динамична среда;
- Добри организационни и комуникативни умения;
- Притежание на свидетелство за управление на МПС ( категория „В“);
- Компютърни умения - работа с MS Office, MS Excel;
- Английски език (основно работно ниво за устна и писмена комуникация - В1+).

Предимства за длъжността:

- Сертификат и/или опит в работата със системи за пожарна безопасност (пожароизвестяване и пожарогасене);
- Опит със структурно окабеляване.

Компанията може да Ви предложи:

- Дългосрочен ангажимент на трудов договор и пълен работен ден;
- Отлично възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Осигурен служебен транспорт;
- Вътрешнофирмени обучения/сертификация и възможности за изучаване на чужд език;
- Допълнителни дни платен годишен отпуск над законоустановения;
- Служебен телефон;
- Работа в малък, но сплотен екип от професионалисти.

Заинтригувахме ли ви?
При интерес към предложението ни, не се колебайте да кандидатствате като изпратите свое актуално CV на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите ни са абсолютно безплатни!
Булуърк Къмпани ООД - IT Recruitment Agency (лиценз No 2107 от 01.09.2016 изд. от МТСП).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Стара Загора, Гр. Раднево

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

25.05.2023

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК