Технически специалист "Пожароизвестяващи системи"

Описание

За Нас:

Bulwork е първата агенция за подбор на технически и ИТ персонал в България с повече от 22 години забележително присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на нашите кандидати за работа.

Нашият клиент:

Стабилна консултантска компания, предоставяща услуги в областта на енергетиката, национална отбрана, здравеопазване и киберсигурност. Екипът им винаги се стреми да бъде най-добрият в областите на тяхната експертиза, следвайки индивидуален подход към клиентите си.

Във връзка с проект за сериозен клиент на компанията, ние от Bulwork им съдействаме в търсенето на нови таланти, които да се присъединят към техническия им екип. В момента, компанията иска да назначи специалист на позицията:

Основи задължения:

Отговорностите за позицията включват следене на сигнали за проблеми, които да бъдат регистрирани и отстранени. Също така, инсталация, монтаж и тестване на системите за пожарна безопасност, както и на компютърната система за мониторинг. Ще бъдете включен също така в поддържане на актуална техническа документация, както и спазването на установените стандарти за качество и безопасност в работна среда.

Изисквания за позицията:

- Висше техническо образование (специалности - Автоматика, Електротехника, Електроника, Машиностроене или друга техническа специалност);
- Добри умения за работа с MS Office и по-специално MS Excel;
- Активен шофьор на МПС (категория „В“);
- Опит в работата със структурни кабелни системи, както и системи за пожарна безопасност;
- Добро владеене на английски език (минимум B1 ниво).

Ще се счита за предимство:

- Удостоверение за правоспособност съгласно Наредба 8121з-1100 от 09.09.2015 г.

Компанията може да Ви предложи:

- Постоянен трудов договор;
- Отлично възнаграждение и допълнителни парични бонуси;
- Осигурен служебен транспорт;
- Допълнително обучение - техническо и по английски език;
- Допълнителни дни платен годишен отпуск;
- Осигурени служебен телефон, както и работно облекло.

Кандидатствайте още сега като ни изпратите своето актуално CV на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите са абсолютно безплатни!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Проектиране
Инфраструктура
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

01.12.2023