Електроинженер

Артек Роботикс е водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, посветена на предоставянето на иновативни решения за индустриални приложения. Ние вярваме в съчетаването на технологичната експертиза с творческия подход, за да създадем интелигентни решения, които обогатяват бизнеса и подобряват производствените процеси.

Позицията: Електроинженер

Основни Отговорности:

Проектиране и разработване на електротехнически схеми и панели.
Интегриране на електрическите системи в роботизирани производствени линии.
Сътрудничество с екипа от инженери и техници за осигуряване на безпроблемната инсталация и стартиране на проекти.
Проектиране и разработване на електротехнически системи за роботизирани производствени линии.
Интегриране на електрониката в автоматизирани управляващи системи.
Участие в изграждането и тестването на роботизирани системи.
Оптимизация на електротехническите проекти за постигане на ефективност и съобразяване с клиентските изисквания.
Сътрудничество с екипа по инженеринг за гарантиране на успешната реализация на проектите.

Изисквания:

Висше образование в областта на електротехниката или сходна специалност.
Да сте студент трети или четвърти курс в бакалавърска или в магистърска програма по специалност Електротехника или сходна специалност. Фирмата осигурява гъвкаво работно време за завършване на образованието.
Опит в проектирането на електротехнически системи.
Добро владеене на Eplan. Опит с DIALux, AutoCAD или ELCAD е предимство.
Добри комуникационни умения и способност за работа в екип.
Отлична компютърна грамотност, включително MS Office.
Проактивно поведение
Готовност за дългосрочна командировка в чужбина
Шофьорска книжка
Възможност за приоритизиране и разпределяне на задачите
Способност за самостоятелна работа и вземане на решения

Предлагаме:

Възможност за кариерно развитие в динамична и иновативна среда.
Конкурентно възнаграждение и бонуси.
Обучение и подкрепа за професионалното развитие.
Участие в уникални и вдъхновяващи проекти.

Как да кандидатствате:

Ако споделяте нашата страст към електрониката и роботиката и искате да бъдете част от вълнуващ екип, изпратете своето CV и мотивационно писмо на този имейл за кандидатстване -careers@artec.bg

Артек Роботикс е работодател, който насърчава разнообразието и равнопоставеността в работната обстановка.

Всички подбрани кандидати ще бъдат разгледани на равнопоставен начин, без значение от пол, религия, националност или възраст.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

6400 Димитровград

Дата:

30.04.2024

Организация:

Артек Роботикс ЕООД

Повече информация за Артек Роботикс ЕООД може да получите ТУК