Разработчик на софтуер PLC

Артек Роботикс ЕООД е водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, посветена на предоставянето на иновативни решения за индустриални приложения. Ние вярваме в съчетаването на технологичната експертиза с творческия подход, за да създадем интелигентни решения, които обогатяват бизнеса и подобряват производствените процеси.

Артек Роботикс ЕООД търси организиран и отговорен специалист за позицията: Разработчик на софтуер PLC

Вашите задачи:

Проектиране, програмиране и тестване на софтуерни решения за PLC системи;
Разработка на управляващ софтуер съгласно IEC 61131 за нашите машини и линии;
Разработване на нови машинни функции и поддръжка на съществуващ софтуер;
Създаване и проектиране на потребителски интерфейси;
Използване и по-нататъшно развитие на вече съществуващи софтуерни инструменти и инфраструктура;
Участие в разработването и по-нататъшното развитие на всички продукти на TVI;
Изпълнение на документация и технически отчети за софтуерните проекти;
Изграждане на интегрирани системи за автоматизация и контрол;
Разработване на софтуерни алгоритми за оптимизиране на производствените процеси;

Вашият профил:

• Завършено обучение в една от следните области: технологии за автоматизация, мехатроника, електроинженерство/информационни технологии, технически компютърни науки или подобни изследвания;
• Познания за програмиране на управление съгласно IEC 61131-3, структуриран текст, за предпочитане базиран на - Beckhoff TwinCAT3 и системата за разработка Codesys;
• Познание на индустриални комуникационни протоколи (MODBUS, PROFIBUS, Ethernet/IP и др.);
• Умения в работата с инженерни софтуерни инструменти и системи;
• Познания по обектно-ориентирано програмиране ще се считат за предимство;
• Езикови способности: Английският е задължителен или/и немският ще бъде предимство;
• Отлична способност за работа в екип, както и надежден и структуриран начин на работа;

Предимства:

Опит в областта на индустриалната автоматизация;
Знание на други програмни езици като C++, Python, или Java;
Опит в работа с различни марки и модели PLC оборудване;

Предлагаме:

Конкурентно заплащане, базирано на уменията и опита на кандидата;
Възможности за професионално развитие и обучение;
Стимулираща работна среда в динамичен и иновативен екип;
Конкурентно възнаграждение и бонуси.
Участие в уникални и вдъхновяващи проекти.
Работа в силен екип от опитни професионалисти.

Ако сте готови да се присъедините към нас и да работите в стимулираща и предизвикателна среда, моля, изпратете вашето CV и мотивационно писмо на careers@artec.bg

Артек Роботикс е работодател, който насърчава разнообразието и равнопоставеността в работната обстановка.

Всички подбрани кандидати ще бъдат разгледани на равнопоставен начин, без значение от пол, религия, националност или възраст.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

6400 Димитровград

Дата:

29.01.2024

Организация:

Артек Роботикс ЕООД

Повече информация за Артек Роботикс ЕООД може да получите ТУК