QA/QC (on site) / Специалист качествен контрол (на обект)

HEC Solar разработва проекти и внедрява слънчеви централи в световен мащаб от 2012г насам. Ние се фокусираме върху разработването и изпълнението на проекти за слънчева енергия както в цял свят, така и в България. Изпълнили сме повече от 100 соларни централи в 17 държави и вярваме, че всички членове на екипа ни трябва да споделят еднакво мнение, ориентирано към опазването на околната среда.

Нашите принципи са:
•Гъвкавост и упоритост
•Справедливост и доверие в основите на отношенията
•Изграждане на успешен и талантлив екип
Във връзка с непрекъснатия ни растеж, търсим нов член на екипа – Контрол качество на терен

В HEC Solar ще намерите пространство и свобода да развиете своите лични и професионални умения и компетенции.Присъединявайки се към нас, вие ще станете част от нашия динамичен екип.
Уменията, квалификацията и опитът на нашите служители са ключови критерии, които допринасят за постигането на стратегическите ни цели и гарантират, че с общи усилия ще постигнем огромен успех.

Изисквания:

- възможност за започване и пътуване в чужбина в най-кратки срокове;
- висше техническо образование;
- опит на позицията на строителен обект - минимум 2 години, опита с фотоволтаични паркове ще се счита за силно предимство;
- силно изразени лидерски способности;
- организационни качества;
- инициативност;
- отговорност;
- работно владеене на английски език с оглед четене и попълване на строителна документация е задължително, а отличното владеена на английски и/или на други езици ще се счита за предимство;

Отговорности:
- Осъществява контрол за спазване на стандартите за качество на цялостната конструкция на соларните панели.
- Създава и поддържа информационна система за съществуващите стандартизационни документи, свързани с изискванията за качество на соларните панели.
- Анализира причините за некачествена конструкция и предлага мерки за отстраняването им.
- Междинен контрол на инструменти и материали.
- Предлага въвеждането на нови системи за подобряване на качеството на фотоволтаичните централи.
- Изпълнява и други задължения по контрол на качеството, свързани с длъжността.

Ние предлагаме:

- конкурентна заплата, в зависимост от опита и уменията;
- бонус при добре свършена работа;
- възможност за кариера в бързо-растяща българска компания, с постоянно увеличаващи се като брой и капацитет проекти;
- приятелска работна среда, позволяваща придобиването на нови или допълващи знания и умения;
- инвестиране в професионално и личностно развитие;
- корпоративни придобивки;

При интерес, моля изпратете ни вашето СV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички събрани лични данни се обработват само за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници
Специалист - заварчици

Гр. София, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Благоевград

Дата:

01.03.2024

Организация:

HEC-SOLAR

Детайли за организацията:

Повече информация за HEC-SOLAR може да получите ТУК