Строителен работник - строителни и сондажни дейности

Строителна фирма "Техконструкт ЕООД" търси строителен работник, който да се присъедини към нашия екип. Ние сме специализирани в различни видове инфраструктурни проекти, включително инженерно-геоложко и хидрогеоложко проучване и проектиране, сондажни дейности, лабораторни и полеви изследвания на почви и води, геотехнически и геоекологични експертизи, анализи и оценки, мониторинг, монтажна дейност по промишлено и гражданско строителство, транспорт.

Задължения:

- Извършване на различни строителни дейности на обектите на фирмата.
- Помощ в разчистване на строителни площадки и подготовка за проучване и строителни дейности.
- Помощ в пренасянето на строителни материали и оборудване.
- Подпомагане на строителния екип във всякакви необходими задачи.

Изисквания:

- Свидетелство за управление на МПС - B категория
- Предишен опит в строителния сектор ще бъде предимство, но не е задължителен.
- Способност за работа в екип и добри комуникационни умения.
- Физическа готовност за изпълнение на различни строителни задачи.
- Надеждност, отговорност и стремеж към качествена работа.

Ние предлагаме:

- Пълна работна заетост, постоянен трудов договор.
- Възможност за платен извънреден труд при необходимост.
- Конкурентно възнаграждение, в съответствие с пазарните стандарти.
- Възможности за професионално развитие - обучения и сертифициране за управление на различни строителни и сондажни машини.
- Приятна работна обстановка.

Очакваме с нетърпение да работим заедно!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани, единствено, за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 3000 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Инфраструктура

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

18.03.2024

Организация:

Техконструкт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Техконструкт ЕООД може да получите ТУК