ПТО ЕКСПЕРТ (ЖИЛИЩНО СТРОИТЕЛСТВО)

Описание

За Нас:

Bulwork е първата агенция за подбор на технически и ИТ персонал в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

За нашия доверен клиент

Водеща строително-инвестиционна компания с фокус върху изграждането на модерни жилищни и офис сгради. Вече повече от 15 години са известни на пазара с качественото изпълнение на техните проекти, която е и основна движеща сила за успехите им. Компанията винаги се е стремяла да привлича, развива и задържа най-добрите специалисти в бранша. Поради желанието да разширят своя ПТО екип, ние в BULWORK им помагаме да открият и назначат мотивиран и отговорен специалист за позицията:

Основни задължения и отговорности:

На тази позиция ще изготвяте количествено-стойностни сметки, графици, справки и оферти, ще организирате подписването на договори с подизпълнители и ще координирате промените в проектите по време на строителството. Също така, ще комуникирате активно с всички участници в строителния процес, съдействайки по технически въпроси и проучвайки цени и новости в областта на строителството.

За тази позиция е задължително да притежавате:

- Висше инженерно образование със специализация в строителството (''Строителство на сгради и съоръжения'', ПГС, Архитектура или др. подобни);
- Минимум 3 години опит на подобна позиция (ПТО) с опит в сектор ''Жилищно строителство'';
- Познаване на процесите при изпълнение на отделни видове СМР и технология на строителството;
- Много добри познания за действащата нормативна база и проектна документация в областта на строителството;
- Практически умения за работа с MS Office и AutoCAD.

Компанията може да Ви предложи:

- Отлично трудово възнаграждение;
- Дългосрочен професионален ангажимент с трудов договор;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Стандартно работно време;
- Отлична възможност да се присъедините към екипа на водеща и стабилна организация с утвърдени позиции и високи стандарти!
- Не на последно място – бърз процес по интервюиране и подбор!

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе и сте в процес на търсене на нови възможности, не се колебайте веднага да ни изпратите Ваше актуално CV (автобиография) на български или английски език. Ще се радваме да научим повече за Вас!

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите за тях са абсолютно безплатни!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за IT подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

29.07.2024

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК