Началник Производство

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на
разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги
консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – специализиран в строително-монтажни дейности - търсим отговорни и опитни хора за позицията Началник Производство.

Задължения и отговорности:
* Организира оперативното управление на производството и се грижи за синхрона в
дейността на отделните звена. Осъществява ежедневен оперативен контрол върху
работата им;
* Контролира изпълнението на възложените задачи от подчинените му
сътрудници; правилното протичане на производствените и технологични процеси в
производството; качеството на работата и произвежданата продукция;
поддържането и ефективното използване на оборудването, енергията, материалните и други ресурси;
* Изготвя производствените програми и календарни графици и контролира тяхното изпълнение, както и цялостния производствен процес;
* Разработва ежегодно план за конкретните цели по отношение на дейността, за която отговаря.

Изисквания към кандидатите:
* Висше образование - предпочитана степен магистър със специалност в ПГС;
* Най-малко 5 години опит в областта на промишленото строителство и опит на ръководна позиция;
* Компютърна грамотност: Работа с MS Office, MS Outlook, AutoCad;
* Организаторски и управленски умения, умения за работа в екип и самостоятелно
решаване на проблеми, добра комуникативност, отговорност, умение да взема решения, способност да усвоява нови знания;
* Да познава приложимите нормативни актове, касаещи произвежданите продукти.

Нашият клиент предлага:
* Заетост на пълен работен ден на трудов договор;
* Отлично възнаграждение;
* Стандартно работно време;
* Динамична работна среда, която предоставя възможности за професионално развитие.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата MV_NP).
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Стара Загора

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

22.08.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК