Хладилен техник

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни
компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата
мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най- голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – водеща компания в областта на изграждането на хлaдилна и
климатична техника в хранително-вкусовата промишленост – търсим мотивиран и
опитен Хладилен техник.

Основни отговорности:
*Проектиране и монтажна дейност на хладилни и климатични инсталации с различни
мощности и предназначения;
*Извършване на диагностика и контролна дейност;
*Сервизна поддръжка на инсталации със средна и голяма мощност;
*Предоставяне на обратна връзка и компетентна информация по повод експлоатацията на
техниката.

Изисквания:
*Минимум 5 години стаж в областта на хладилните инсталации;
*Опит в монтаж, поддръжка и настройка на хладилни и климатични съоръжения и оборудване;
*Готовност за чести командировки и валидна шофьорска книжка;
*Добро ниво на английски език;
*Мотивация, приветливост и желание за работа в сплотен екип в утвърдена фирма.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да
посочите референтен номер на обявата r_TT_HT).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

05.09.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК