Специалист технически контрол

Описание

Търсим Специалист технически контрол.

Задължения:

Организиране и ръководене на изпълнението в срок и със съответното качество на възложените слаботокови инсталации (пожароизвестяване, оповестяване, контрол на достъп, СКС, видеонаблюдение и СОТ) , в съответствие с проектната документация, при спазване на техническите правила и нормативи, противопожарните и други технически изисквания и правилата за безопасност на труда;
Детайлното проучване на проектната документация и работните чертежи за възложените строителни-монтажни дейности;
Разпределяне на работата между монтажните групи, изпълнението им и подпомагане на дейността им с вземане на необходимите технически решения;
Приемане на извършената работа от монтажните групи с необходимото качество по вид и количество;
Следене за своевременното съставяне и изготвяне на актове за всички извършени по видове и количества работи и за съставянето на нови актове за коригирани и в последствие признати работи;
Участие в разработването и внедряването на процедури за снижаване на себестойността и следене за изпълнението им;
Водене на кореспонденция и отчитането на извършените дейности пред възложителя;
Участие в пускането и настройката на монтираните системи и осъществяване на технически надзор;
Участие в изготвянето на екзекутивна документация;
Участие в даването на технически решения на фаза приселс;
Спазване на правилата по безопасност на труда на обекта;
Провеждане на инструктажи – на работното място, периодичен, ежедневен, във връзка с осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд и противопожарната защита;

Изисквания:

Опит със слаботокови системи минимум 2 години–видеонаблюдение, контрол на достъп, пожароизвестяване, оповестяване и други;
Добри познания по електроника;
Познания по основните софтуерни технологии;
Умения при работа с CAD системи;
Умения при работа с MS Office приложения;
Опит и познания при пуск на системи за сигурност;
Комуникативност и желание за работа в екип;
Възможности за разговори с клиенти и партньори;
Владеене на английски език на работно ниво;
Възможност за командировки;
Шофьорска книжка – кат. В.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.09.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК