СПЕЦИАЛИСТ УПРАВЛЕНИЕ НА КЛИЕНТСКИ ЗАПИТВАНИЯ С НЕМСКИ ЕЗИК- дистанционно

Интересуваш се от мобилни устройства, смартфони и свързаните с тях услуги? Притежаваш талант за продажби?

Ако отговори на горните въпроси с „Да“, то ти си човекът за нас!

В момента разширяваме екипа си и търсим нови колеги, които да предлагат обслужване на клиенти във връзка с различни устройства, договори и нови оферти. Нашият клиент е една от най-големите телекомуникационни компании в света и ще се радваме да станеш част от нашия екип.

Какви ще бъдат задълженията ти:

Обработване на клиентски запитвания по телефон в сферата на мобилните устройства и аксесоари
Отговаряне на технически запитвания
Управление на договори
Поддръжка на данни
Допълнителни продажби и оферти

С какво ще ни спечелиш:

Отлично владеене на Немски език
Добри технически познания
Опит в обслужването на клиенти
Афинитет към продажбите и самоинициативност
Отлична способност за изслушване и добри комуникативни умения, както устни, така и писмени
Способност за разпознаване и удовлетворяване на клиентските нужди
Готовност за работа на смени

В замяна ще ти предложим:

Конкурентно трудово възнаграждение
Атрактивна бонус система
Първокласно обучение
Специални допълнителни социални придобивки като: частно здравно осигуряване; застраховка Живот; ваучери за храна; допълнителни ваучери за подаръци

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1

Дата:

22.02.2021

Организация:

Sutherland

Детайли за организацията:

Повече информация за Sutherland може да получите ТУК