ОПЕРАТОР В ИНТЕРНЕТ ЗАЛА

Мегалан ООД се развива с бързи темпове в различни сфери – водеща верига копирни центрове Мания Принт, интернет зали Мания, Дизайнерски отдел Мания Дизайн Студио, Компютърни и ИТ услуги са само част от услугите, които предлагаме.
Ние сме създатели на интернет и гейм клубове МАНИЯ с над 10 годишна история. Фирмата набира персонал за обекта си в Студентски град.

Отговорности:

• Отговаря за посрещането и настаняването на клиентите на Интернет зала Мания;
• Помага и консултира клиентите при работата им с различните устройства в залата;
• Следи за изрядния и приветлив вид на Интернет зала Мания;
• Отговаря за поръчки на клиента свързани с консумация на храни и напитки в залата;
• Презентира и предлага допълнителни продукти / идеи / концепции на фирмата.

Изисквания:

• Завършено средно образование;
• Компютърна грамотност - MS Office, Internet, e-mail, Социални мрежи (Skype, Facebook и др.)– много добри понятия;
• Опит в работа с клиенти;
• Предишен опит на подобна позиция (интернет клубове и зали) е предимство;
• Сериозно отношение и коректност към работата, клиентите и колектива;
• Възможност за работа на смени – дневни и нощни.

Ние предлагаме:

• Индивидуално обучение;
• Гъвкаво работно време;
• Допълнителни стимули спрямо постигнатите резултати;
• Разнообразни придобивки;
• Добри условия на труд в млад екип от професионалисти;
• Работа в бързоразвиваща се компания.

Допълнителна информация:

•Работното място е в Студентски град.

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка.
Моля, посочвайте Реф. номер на обявата, за която кандидатствате
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК