Сервизен техник

"Мегалан" ООД се развива с бързи темпове в различни сфери – верига копирни центрове Мания Принт, интернет зали Мания, Рекламно студио Мания Дизайн Студио, Заведения, Компютърни и ИТ услуги са само част от направленията, в които се развиваме. Търсим да назначим:

Отговорности:

• Отговаря за техническото обслужване на вътрешни и външни клиенти на организацията;
• Извършва професионален ремонт и сервиз на компютърни конфигурации;
• Инсталира, конфигурира и обновява операционни системи;
• Извършва хардуерна и софтуерна поддръжка на компютърна техника и периферия;
• Подпомага изграждането и поддръжката на цялата техника и мрежа в организацията;
• Извършва диагностика, ремонт и поддръжка на място при клиента планово и при възникнал проблем;
• Участва в реализирането на високотехнологични решения, свързани с техническото обезпечаване на клиентите и техните специфични нужди;
• Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали;

Изисквания:

• Висше/средно техническо образование, специалност информационни технологии, комуникационна техника и други;
• Професионален опит по специалността минимум 3 години;
• Практически опит и познания при настройки на рутери;
• Отлична компютърна грамотност, работа с Microsoft Office пакет, Internet, e-mail клиенти;
• Готовност за работа под напрежение в динамична среда;
• Клиентоориентирано поведение и добра комуникативна култура;
• Активен шофьор, свидетелство за управление кат. В

Ние предлагаме:

• Обучение и професионално развитие в областта;
• Отлични условия на труд в млад екип от професионалисти;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Динамична и предизвикателна работа.

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка с референтен номер.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК