МЕНИДЖЪР КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ /Финансов сектор/

Компаниите Лирекс са водещи в областта на информационните и комуникационни технологии. Ние предлагаме консултантски и аутсорсинг услуги, цялостно проектиране, изграждане и поддържане на ИКТ решения и системи.

За търговския ни екип в гр. София търсим мотивиран и проактивен професионалист, целящ постигане на високи резултати.

Отговорности:
- Създава, развива и поддържа търговски отношения с клиенти в корпоративен сектор;
- Презентира услугите и решенията на компанията, консултира, анализира потребностите на клиентите и предлага оптимални решения за тях;
- Търси и предлага на клиентите услуги и решения, удовлетворяващи потребности им;
- Инициира и реализира срещи с потенциални клиенти с цел представяне на компанията и предлагане на услуги и решения;
- Отговаря за оформянето на оферти, сключването на договори и воденето на търговска кореспонденция;
- Въвежда и поддържа актуална информация в досиетата на клиентите, за които отговаря;
- Посредничи между вътрешните екипи, предоставящи услуги или решения, и представителите на клиента;
- Осигурява високи стандарти на работа с клиентите;
- Проучва пазари, изготвя прогнози и планове с цел увеличаване на продажбите.

Изисквания:
- Минимум 3 години опит в продажбите на ИТ решения на клиенти във финансов сектор;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Много добро познаване на съвременните информационни технически устройства, технологии и продукти;
- Умения за събиране и анализ на информация, водене на преговори и финализиране на сделки;
- Бизнес комуникация и ползване на специализирана информация на английски език;
- Умения за работа в екип;
- Умение за работа в кратки срокове по множество задачи и поставяне на приоритети;
- Отлична компютърна грамотност;
- Висше образование.

Ние Ви предлагаме:
- Възможност да станете част от високотехнологична българска компания;
- Работа в конкурентна и развиваща среда;
- Допълнителна квалификация - сертификати от водещи производители на компютърна и комуникационна техника;
- Възнаграждение, съобразно с пазара и бонуси в съответствие с постигнатите резултати.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК