Програмист

Описание

задачите:
- правене на темплейти за продукти в eBay
- изготвяне на собствени приложения свързани с ежедневната офис работа
- програмиране на малки уеб страници
- изготвяне и напасване на темплейти за Joomla!
- изготвяне и напасване на модули за Joomla! и Wordpres

трябва му опит със :
- Codeigniter или друг фреймуърк.
- добри познания по HTML, CSS и jQuery + AJAX технологии.
- Опит в работата с Joomla! или друг софтуер за магазини : темплейти и създаване на модули.
- Немски и английски език (средно ниво писмено и говоримо)

какво предлагаме
- плаващо работно време
- възможност за работа от вкъщи
- интересни проекти
- възможност за дългосрочна и перспективна работа

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Телекомуникации

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

бул.Дж.Неру 28, София 1000, София

Дата:

14.07.2014

Организация:

Теленик ООД