Kомпютърен специалист с албански език

Мелън АД е софтуерна компания в областта на уеб и мобилни технологии. Разработва продукти с акцент в мобилни приложения, решения за електронно обучение и софтуер за уеб или мобилни платформи.
Компанията търси да назначи компютърен специалист с високо ниво на владеене на албански и английски език.

Основни задачи и отговорности:
- Разработва и създава програмни продукти
- Отговаря за текущото обслужване, като в съответствие с изискванията, нуждите и очакванията на клиентите
- Подготвя документация и инструкции за използването на програмните продукти и системи на албански език.
- Комуникация с клиенти по технически въпроси на албански език.

Основни изисквания :
- Задължително високо ниво на писмен и говорим албански език и английски език
- Завършено висше образование : Компютърните науки
- Познания и работа с програми: ASP.NET framework, C#, web services, ADO.NET, HTML, CSS, MS SQL

Предлагаме:
- Работа в динамична и разрастваща се компания
- Трудов договор с 3 месеца изпитателен срок и преминаване към безсрочен трудов договор с 8 часов работен ден.
- Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията.
- Приятелска атмосфера

Вие бихте могли да станете част от нашия екип, като изпратите автобиография и мотивационно писмо на албански и английски език, като посочите референтния номер на позицията.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК