Senior LAMP Developer

Бикап ООД, партньор с американска компания, лидер в управление на
домейни, търси да назначи отговорен професионалист на позиция Senior
LAMP Developer.

Отговорности:
- Основна отговорност за back-end development на голям международен сайт

Изисквания :
- 4-5 годишен опит със следните технологии: Linux, Apache, MySQL, PHP
- Познаване на уеб стандартите
- Работа от дистанция с гъвкаво работно време
- Работа в екип от 6-7 човека
- Добро владеене на английски език

Ние предлагаме:
- Работа за 15-годишна компания световен лидер в управление на домейни
- Възможност за работа от дома
- Пълен работен ден
- Отлична атмосфера и условия за работа
- Работа в подкрепящ екип
- Мотивиращо възнаграждение

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че
отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV и актуална
снимка, както и линкове към проекти, които сте разработвали. Всяка
кандидатура ще бъде разгледана в конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Само
одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. гр.Варна

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

24.10.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК