WEB ПРОГРАМИСТ/ PHP DEVELOPER

Описание

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Разработване на нови проекти;
2. Разработване на модули на система за управление на съдържанието.
3. Доработки по проекти на съществуващи клиенти.

От Вас очакваме:

1. Познаване на PHP (5.3), MySQL, Zend Framework.
2. Добро познаване на HTML, CSS. Основно ниво JavaScript.
3. Опит в управлението на проекти, способност да се формират реалистични цели за определен период от време.
4. Предимство е познаването на Javascript рамки (Jquery, ExtJS), опит в разработването на клиент-сървър приложения, Ajax, REST, Amazon Web услуги.
5. Работа по PHP-проект.
6. Оперативно управление на PHP-проект.
7. Комуникативност;
8. Ефективна работа в екип;

Ние предлагаме:

1. Работа с руско и англоговорящи служители;
2. Работа в млад екип;
3. Добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати след конкретен период от време;
4. Много добра работна обстановка.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

1. Образование: ВИСШЕ (с предимство е висше техническо).
2. Друга квалификация: английски език и руски език - предимство.

Ако сте заинтересовани от позицията, моля , изпратете ни Вашето CV, мотивационно писмо и актуална снимка директно

Изпратете автобиография с актуална снимка. Моля, включете кратко описание защо именно вие сте точният кандидат за тази работа или защо искате да работите за нашата компания.
Ние ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

09.08.2015

Организация:

White Rabbit

Детайли за организацията:

Повече информация за White Rabbit може да получите ТУК