PHP програмист/Team Lead

Описание

Фирма търси да наеме опитен, талантлив програмист.

Изисквания:
Опит в работата със сложни системи за услуги
Познания и опит за работа в Framework Yii или Zend Framework
Опит в работата с кодове (HTML, CSS, JavaScript)
Опит с MySQL
Опит в разработването на клиент-сървърни приложения
Опит в разработването на лични кабинети, системи за търсене, админ панели (екстранети)

Отговорности:
Разработване на многоезичен Front End на услугата
Разработване на многоезичен Back End на услугата
Администриране на бази данни
Интернет портали за плащане
Връзка SMS gateway
Разработване и тестване на нови функционали;
Идентифициране и коригиране на грешки в работата на текущите уеб решения.
Професионални познания за PHP, MySQL, Javascript(jQuery);
Опит в работата с Linux shell/баш на ниво потребител.
анализ на Tехнически Задания, дискусии на технически решения, за комуникация с анализатори и тестировчици;
проектиране на архитектурни и технологични решения;
изпълнението на софтуерни компоненти;
консултации с колеги по технически въпроси;
коригиране на грешки по резултатите от тестирането;
ескорт система, работа с мониторинг.

Предимства са:
Познаване на PHP php рамки (Yii, Zend Framework, Symfony);
Способността да се разбере в чужд код, точността и наличността на коментар в собствения ни;
Познания по HTML, CSS, Javascript, html/DOM/AJAX, SVN, XML, интернет протоколи, уеб услуги, системи такси;
Опит в работата със сложни проекти;
Опит в работата със системи за контрол версия GIT SVN.

Условия:
Много добра работна заплата с възможност за развитие
Пълен работен ден ПОНЕДЕЛНИК-ПЕТЪК, почивни дни СЪБОТА-НЕДЕЛЯ
Комфортен офис
Социален пакет- Трудов договор

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Младост 122, Варна 9020, Варна

Дата:

04.09.2015