Специалист компютърни технологии

Международна машиностроителна компания търси амбициозен и опитен специалист за позицията СПЕЦИАЛИСТ КОМПЮТЪРНИ ТЕХНОЛОГИИ.

Фирмата предлага много добри условия за работа,заплащане и професионално развитие.

Изисквания към кандидатите:

- Висше образование в областта на Компютърни системи и технологии
- Практически опит в администриране и управление на MS Windows платформи, MS SQL сървър, Linux, Oracle и др.
- Практически опит в инсталиране, конфигуриране, обновяване и откриване на проблеми
- Отлични познания на технологиите за виртуализиране (VM WARE, Citrix, Hyper V), архивиране и възстановяване на данни.
- Опит в конфигуриране и поддръжка на mail сървъри
- Умение за работа и поддържане на ERP система.
- Опит в прилагането на политики за сигурност
- Аналитични умения и способност за решаване на проблеми
- Стриктно спазване на срокове
- Добро владеене на английски език
- Умения за работа в екип

Задължения:

- Администриране на операционни системи
- Управление и администриране на база данни
- Прилагане на политики и процедури за архивиране и възстановяване на данни и системи
- Създаване и прилагане на политики за сигурност и достъп до ИТ ресурси
- Отдалечено управление и мониторинг на ИТ ресурси и достъпи до системите
- Конфигуриране на отдалечен достъп
- Поддръжка на системите и мониторинг на лицензите
- Инсталация и оптимизация на операционни системи, приложения на ниво сървър и работна станция
- Виртуализация на системи
- Активно участие в ИТ проектите на фирмата
- Проектиране, изграждане и поддръжка на компютърни мрежи
- Оперативно разрешаване на потенциални проблеми и ситуации влияещи върху сигурността и работата на фирмата
- Прилагане на нови технологии и практики

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Документите ще бъдат разгледани конфиденциално и в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

11.02.2016

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК