Бизнес анализатор

Описание

Отговорности:
- Анализ на изискванията на потребителите, оценка на потребностите на заинтересованите страни на проектите;
- Моделиране и документиране бизнес процеси ;
- Анализиране и оптимизиране бизнес процеси;
- Създаване на потребителски ориентирана и ориентирана към разработчиците документация;
- Изготвяне на подробни спецификации, изисквания и други документи, свързани с проектите
- Изготвя тестови сценарии и провежда функционални тестове на софтуерните решения;
- Активно участие в реализацията на проектите, вкл. и подготовка на документи и презентации; организация и контрол на предвидените дейности.

Изисквания към кандидата:
- Висше техническо или икономическо образование или студенти 3ти - 4ти курс по Информационни технологии, Компютърно и софтуерно инженерство, Приложна математика и информатика, Бизнес администрация, Стопанско управление, или релевантно на тях;
- Аналитично мислене;
- Висока степен на организираност, определяне на приоритети и прецизност;
- Способност за взимане на решения и поемане на отговорност;
- Способност за ефективна работа в екип и под напрежение, спазване на срокове;
- Владеене на английски език на добро писмено и говоримо ниво;
- Опит в областта се счита за сериозно предимство;
- Експертни познания по стандарта за описване на бизнес процеси - BPMN;
- Опит с BPMN се счита за сериозно предимство;

Еконт предлага:
- възможност за развитие в компанията
- гъвкаво работно време
- възможност за дистанционна работа, с периодични работни срещи в Управлението в Русе.

Кандидатствайте на имейл: d_dyakov@econt.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

11.07.2016

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК