Администратор на сайт

„Ай Еф Джи Лизинг” АД търси да назначи служител на позиция Администратор на сайт.

Отговорности:
- Поддръжка и развитие на фирмен сайт;
- Обработка на нова и съществуваща информация в сайта;
- Съставяне, редакция и обработка на текстове към продукти;
- Други задачи, свързани с дейността.

Какво Ви предлагаме:
Работа в офис на трудов договор по програма на Бюрото по труда "Младежка заетост" за безработни лица до 29 години + осигуровки
- Фирмено обучение
- Възможност за професионално развитие и израстване в йерархията
- Добро възнаграждение + възможност за получаване на бонуси
- Работно време от понеделник до петък

Изисквания:
- Да имат добра компютърна грамотност;
- Да владеят английски език;
- Да са безработни лица - да не работят на трудов или граждански договор.
- Да не участват в никакви форми на образование - редовни, вечерни, задочни и дистанционни форми на образование.
- Да не участват в никакви форми на обучение - професионални обучения и ключови компетентности;

Моля, изпращайте актуално CV, придружено със снимка.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Симеоновско шосе 166

Дата:

31.03.2016

Организация:

IFG Leasing