РЪКОВОДИТЕЛ ЕНЕРГОСЪОРЪЖЕНИЯ И МРЕЖИ

Описание

За Нас:
Bulwork е първата агенция за подбор в сектори като ИТ, Телеком и Енергетика в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

За нашия доверен клиент…
Стабилна компания, ангажирана в опазването на околната среда чрез изграждане на нови съоръжения за енергийна ефективност и производство на чиста енергия от фотоволтаици. Те са желан партньор за редици компании в ЕС и се отличават с отличен имидж и високи стандарти на управление в тази индустрия. Компанията има повече от 15 години опит и над 100+ успешно реализирани проекта както в страната така и чужбина, които допринасят за осигуряването на чиста и зелена енергия и по този начин гарантират по-добър живот за всички нас.

За да продължат мисията си, компанията текущо разширява екипа си от опитни професионалисти и за тях търсим доказал се специалист, който да заеме позицията на:

Вашите основни задължения и отговорности:

На тази позиция Вие ще имате задачата да ръководите, координирате и контролирате цялостната дейност по осигуряване на правилното изграждане, тестване и въвеждане в експлоатация на енергийните мрежи и прилежащите съоръжения. Вие ще извършвате техническа оценка на документи/чертежи и ще давате становище за тяхното съответствие. Вашите отговорности ще включват също така и:

- извършване на ежедневни инспекции;
- репортване и отстраняване на проблеми по проекта, свързани с електрическата част;
- контрол на спазването на изискванията за ЗБУТ;
- ръководство на изпълнението на задачите на своя екип.

Очаквания познания и умения за длъжността:

- Висше техническо (инженерно) образование;
- Минимум 2 години професионален опит като Електроинженер или на релевантна позиция;
- Умения за работа с AutoCad, MS Project и MS Office;
- Добро владеене на английски език. Владеенето на испански език ще се счита за сериозно предимство!
- Опит по проекти, свързани с изграждане на фотоволтаични централи;
- Желание и готовност за бизнес пътувания извън страната.

Компанията може да Ви предложи:

- Отлично трудово възнаграждение;
- Дългосрочен професионален ангажимент на трудов договор;
- Стандартно работно време;
- Допълнително здравно осигуряване им Мултиспорт карта;
- Отлична възможност да се присъедините към екипа на водеща организация с утвърдени позиции в тази област!
- Възможност за хибриден модел на работа.

Ако разпознахте себе си в описанието по-горе и имате интерес към тази професионална възможност, не се колебайте веднага да ни изпратите ваше актуално CV на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите за тях са абсолютно безплатни!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Испански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

13.05.2024

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК