Кабелен техник

Във връзка с разрастване на дейността ни, дружеството търси да назначи техници за изграждане на външни кабелни мрежи

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- подготвителни дейности за изграждане на кабелни мрежи
- дейности, свързани с изграждане на нови оптични и медни кабелни мрежи и други обекти по действащи проекти
- монтаж на нови съоръжения от подземната техническа инфраструктура
- изграждане на слаботокови инсталации и инсталации НН.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование, специалност техническа
- Предишен опит в изграждане на мрежи мин. 2 години
- шофьорска книжка категория В
- Отговорност, технически умения и сръчност.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- да станете част от нашия екип
- постоянна заетост на трудов договор.

При интерес към обявената позиция, ще очакваме Вашата Автобиография и актуална снимка.
Тел. за контакт- Човешки ресурси, 0876 12 52 62

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
техническо

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.04.2016

Организация:

Системни комуникации ЕООД

Повече информация за Системни комуникации ЕООД може да получите ТУК