Агент Продажби

Описание

Българска компания

Във връзка с разрастване на Кол центъра , обявяваме конкурс за позиция «Агент продажби – Кол център» .

Общителен човек ли си?

Представяш ли си работата ти да е свързана с убеждаване на хора и реализиране на активни продажби, които зависят изцяло от теб?
Смяташ ли, че притежаваш спортен дух?

Ако отговори положително на тези въпроси, то следващото предложение е точно за теб!

Привлякохме ли вниманието ти? Ако е така, явно сме успели да приложим уменията си, които използваме ежедневно в работата си.

Ако искаш да научиш повече, продължи с прегледа на обявата.

Какво ти предлагаме:

Работа на трудов договор – реални осигуровки върху цялата сума
Възнаграждение без лимит, в зависимост от представянето – твърда заплата + мотивираща бонусна система (% от реализиран оборот и допълнителни бонуси)
Гъвкав работен график – работа на 4 часа, от 09:00 до 13:00 ч.
Личностно развитие – професионални търговски обучения
Изграждане на знания и умения, които ще са ти от полза не само в професионалния, но и в личния живот

Какво очакваме от теб?

Отлична дикция и речева култура
Силно развити комуникативни умения
Да си мотивиран, енергичен, позитивен и готов за нови предизвикателства
Желание за реализиране на финансова печалба
Желание за развитие и усвояване на нови знания в сферата на продажбите
Предишен опит в кол център ще се счита за конкурентно предимство
Отлични компютърни познания (MS Office)

Отговорности:

Осъществяване на продажби чрез изходящи телефонни обаждания
Поддържане на добрите отношения със съществуващите клиенти
Работа с база данни

Ако смяташ, че би се справил с нашите изисквания, очакваме твоето CV!

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

15.04.2016

Организация:

Ти Си 04 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ти Си 04 ЕООД може да получите ТУК