Мрежов техник

Фирма Нет3Х ЕООД оперира от 19 години в област Габрово с основна дейност доставка на Интернет свързаност. Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи мрежов техник за изграждане и поддръжка на компютърни мрежи.
Работата е подходяща за студенти!

Задължения:
Изграждане и поддръжка на кабелна и безжична мрежа за предоставяне на Интернет и комуникационни услуги, което включва:
- Изграждане и поддръжка на кабелни трасета (тип усукана двойка и оптични);
- Изграждане и поддръжка на безжични трасета (базови разпределителни безжични станции и входна безжична техника);
- Свързване на нови потребители към мрежата на Нет3X ЕООД;
- Настройка и поддръжка на компютри и крайни устройства при потребителя;
- Диагностициране и отстраняване на проблеми, както в мрежата на Нет3X ЕООД, така и в обекти на потребители.

Умения и квалификации:
- Завършено средно образование;
- Готовност за работа на открито и височина (при използване на съответните лични предпазни средства);
- Активен шофьор, свидетелство за управление на МПС (категория B);
- Добри комуникативни способности, организираност, коректност, ефективна работа в екип;
- Познаване на LAN и MAN мрежи, безжични мрежи, мрежови топологии, токозахранващи системи, слаботокови мрежи, работа с инструменти и измервателни уреди е предимство;
- Познания за инсталиране и поддръжка на компютри в среда на Windows и Linux е предимство;
- Владеенето на Английски език и други чужди езици е предимство.

Ние Ви предлагаме:
- Професионално развитие в бързо развиващата се сфера на Интернет и телекомуникации;
- Добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати;
- Служебно обучение за придобиване на специфични познания и квалификации, в сферата на телекомуникациите;
- Възможност за преквалификация и развитие в йерархията на фирмата;
- Работа в динамичен, амбициозен и ефективен екип;
- Помощ, разбиране и консултиране от страна на ръководния персонал.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации

Населено място:

Гр. Габрово

Адрес:

град Габрово, ул. Орловска 82

Дата:

01.09.2017

Организация:

Нет3X ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Нет3X ЕООД може да получите ТУК